Як купляти арештоване майно на електронних майданчиках?


Для продажу придбаного майна дотримується певний алгоритм.

Першим кроком є ​​передача придбаного майна на продаж. Фахівці визначають вартість об’єкта. Ціни також можуть визначатися в юридичних питаннях. Тільки після оцінки придбане майно може бути передане на продаж. Також призначається агент з нерухомості, який часто виступає боржником або його близькими родичами.

Другим кроком є ​​підготовка майбутнього електронного аукціону.

Третій крок — це реєстрація потенційних покупців на аукціоні. Користувачі, які зареєструвались на Універсальній біржі України https://sale.uub.com.ua/news/kupivlya-areshtovanogo-majna-na-torgah-prozorro-sale і підписалися на розсилку, отримають повідомлення про майбутній аукціон. Якщо їх зацікавила ця частина, вони подають заявку на участь в аукціоні. Обмін здійснюється двадцять чотири години на день, крім випадків примусу.

Четвертий крок — проведення аукціону. У більшості випадків проводиться аукціон, який пильно контролюється наказом Міністерства юстиції України. Цей наказ передбачає продаж придбаного майна. Цей крок виконується за такою схемою:

Багато речей готуються до аукціону на основі інформації, отриманої від державних установ. Згодом реклама розміщується у відповідному розділі системи. Крім того, умови є фіксованими і на них впливають оціночна вартість партії та інші фактори. Загалом, ви можете вказати період від п’яти днів до одного місяця;

Встановлюються дата аукціону та мінімальна вартість майбутнього аукціону.

Аукціон з арештованого майна

Усі аукціони відбуваються в робочий час у Києві, тобто з 9:00 до 18:00. Коли остаточна пропозиція надійшла за п’ять хвилин до закінчення відведеного періоду, угода автоматично продовжується до десяти хвилин. Але в цих випадках остаточна пропозиція може надійти до десятої вечора. Система автоматично вибирає переможця з найвищою ставкою.